Гігієна і пародонтологія
Чистити зуби потрібно двічі на день, а після кожного прийому їжі видаляти її залишки за допомогою полоскання – про це повинна знати кожна людина, починаючи з свідомого віку. Дотримання елементарних правил гігієни і проходження регулярного профілактичного огляду дозволять на довгі роки зберегти здоров’я зубів і ясен.

У домашніх умовах потрібна чистка зубів з використанням зубної щітки і пасти. Яка жорсткість щітки підійде саме вам, а також склад зубної пасти порекомендує стоматолог виходячи з індивідуальних фізіологічних особливостей.

ПРОФЕСІЙНЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ

Наліт на зубах з’являється постійно. Спочатку він утворює м’які відкладення, а потім цей шар твердне, перетворюється в більш міцне покриття, позбутися від якого тільки за допомогою зубної щітки проблематично.

Зубний камінь спотворює натуральний колір емалі і згубно впливає на здоров’я ясен. Тільки в процесі професійного чищення зубів вдається відновити природний відтінок зубів і видалити відкладення.

Комплексна чистка є найефективнішим способом профілактики пародонтиту, адже саме зубні відкладення провокують запалення ясен з подальшим залученням до патологічного процесу всіх тканин пародонту.

У нашій Клініки є спеціальне устаткування і матеріали для дбайливого і безболісного видалення зубного нальоту і каменю. Тверді зубні відкладення лікар прибере за допомогою ультразвукового скалера. Також стоматологи застосовують методику Air Flow, коли спеціальна абразивна речовина під високим тиском подається на покриті відкладеннями ділянки зубів, ретельно видаляє камені і полірує емаль.

ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ПАРОДОНТА

Зуб утримується в щелепі за рахунок комплексу тканин, які і утворюють пародонт. У його склад входять ясна, періодонтальна зв’язка, альвеолярні відростки і цемент кореневої системи зуба. Порушення кровопостачання, проникнення інфекції в тканини пародонту, травми можуть послужити серйозною причиною для виникнення захворювань пародонту.

Пародонтит – неминучий наслідок неправильного харчування, порушення гормонального балансу, впливу несприятливої екологічної обстановки. Склад води, генетична схильність, гігієнічні звички і соматичні захворювання також роблять свій вплив на стан пародонту.

У Клініці дентальної хірургії професора Вєсової своєчасно діагностують і проведуть лікування захворювань ясен і пародонту. У комплекс послуг входить як консервативні, так і хірургічні методи, що дозволяють зберегти зубний ряд і запобігти розвитку серйозних ускладнень.


Профілактика карієсу та чутливості зубів

Карієс— ценайпоширеніше захворювання зубів. Від нього страждають майже всі дорослі та діти. Ви повинні знати, що на початковій стадії карієсу легко можна запобігти. Саме тому дуже важлива профілактика карієсу у дітей шкільного віку та періодична профілактика у дорослих протягом усього життя.

Розвиток карієсу починається з важкодоступних для очищення ділянок.Ділянки, де скупчуються частинки їжі і осідає зубний наліт, є живильним середовищем для патологічних мікроорганізмів, що викликають карієс.Чищення зубів в області глибоких фісур і контактних поверхонь в домашніх умовах іноді викликає труднощі.

Профілактика карієсу в ямках та фісурах зубів шляхом їх герметизації допомагає запобігти акумуляції зубного нальоту, залишків їжі і розвитку карієсу. Наявність глибоких і вузьких фісур — показання до їх герметизації відразу після прорізування зуба.

Герметизація фісур — це безпечне малоінвазивне втручання, сучасний метод первинної профілактики і лікування початкових форм карієсу у дітей і дорослих. Техніка виглядає так: потенційно небезпечні поглиблення в зубах очищають і покривають фотополімерним матеріалом.

Фторування зубів — безболісна і безпечна процедура, яка допомагає відновити пошкоджену в поверхневих шарах, тобто демінералізовану емаль як у дітей, так і у дорослих. Ремінералізація зубів — широко використовуваний метод профілактики карієсу і гіперестезії (підвищеної чутливості). За допомогою різних препаратів (лаків, гелів, паст), що містять іони фтору і інших мінеральних речовин, відбувається насичення і зміцнення емалі зубів. Це дозволяє відновити її щільність і усунути пошкодження.

ПРОФІЛАКТИКА ПІДВИЩЕНОЇ ЧУТЛИВОСТІ ЗУБІВ


Для профілактики руйнування емалі та підвищення чутливості зубів стоматологи рекомендують:

 • чистити зуби не менше 2 разів на день;
 • регулярно використовувати зубну нитку та іригатор;
 • підбирати зубну пасту та ополіскувач для рота відповідно до призначень лікаря;
 • міняти зубну щітку не рідше 1 разу на 3 місяці;
 • збалансовано харчуватися;
 • вживати менше солодких продуктів та газованих напоїв;
 • відмовитися від куріння;
 • не рідше 1 разу на 6 місяців відвідувати стоматолога та своєчасно лікувати всі захворювання зубів та ротової порожнини;
 • регулярно проходити професійну чистку зубів та за призначенням лікаря фторування та ремінералізацію емалі.

Щоб пройти лікування чутливості зубів та отримати індивідуальні рекомендації, записуйтесь на консультацію до стоматолога в нашу клініку.
Відбілювання та декоративні елементи
Що таке відбілювання?

Відбілювання зубів – це процедура в естетичній стоматології, спрямована на покращення зовнішнього вигляду зубів. Вона включає використання відбілюючих агентів, за допомогою яких видаляються плями та знебарвлюється емаль. Це дозволяє зробити зуби яскравішими і білішими. Як правило, в агентах для відбілювання містяться перекис водню та перекис карбаміду.

Методи, за допомогою яких проводиться відбілювання зубів


Існує кілька методів відбілювання зубів, а їх вибір має здійснюватись після консультації з лікарем. Професійне відбілювання чи офісне – можливість швидко, безпечно та з потрібним ефектом відбілити зуби. Процедура освітлення займає трохи більше години. Полягає вона у покритті зубів відбілюючим агентом та подальшим впливом на нього теплом, світлом, лазерним випромінюванням.


У деяких випадках може знадобитися не одне відвідування клініки, але після першого сеансу ви помітите кардинальні зміни. Професійне відбілювання зубів, ціна якого вища за альтернативні методи зміни кольору, є найефективнішим і контрольованим.

Лікування карієсу
Лікування карієсу одна з найпоширеніших процедур в стоматологічній практиці. Хвороба вражає, перш за все, емаль зуба, а якщо проблема ігнорується, то і розташований під нею дентин. Карієс зубів може бути поверхневий, середній або глибокий, в залежності від того наскільки запущена хвороба. Лікування зубів від карієсу проводиться тільки кваліфікованим лікарем-стоматологом в стерильних умовах з застосуванням професійної апаратури і препаратів. При своєчасному зверненні і правильному лікуванні можна повністю відновити втрачені тканини зуба і позбутися від усіх проблем, пов'язаних з карієсом, таких як хворобливі відчуття і неприємний запах.

Звичайно, краще за все не доводити до лікування, а обмежитися профілактичними заходами. Профілактика карієсу зубів включає комплексний підхід у вигляді щоденної гігієни, а також професійної чистки не менше двох разів на рік. У всі часи, саме страх перед майбутнім лікуванням і очікування того, що лікування буде супроводжуватися болем, ставало причиною несвоєчасного звернення до лікаря. Результатом цього, як правило, стає перехід захворювання в більш важкі стадії (пульпіт, періодонтит), а в гірших випадках - втрата зуба.
Використання сучасних і безпечних анестетиків дозволяє зробити процедуру лікування карієсу повністю безболісною і усунути фактор страху, який є основним бар'єром на шляху до здоров'я зубів.


Методи лікування карієсу зубів розрізняються залежно від глибини захворювання. Неінвазивне лікування проводиться на ранніх стадіях, коли видимого ефекту можна досягти за допомогою медикаментозного лікування. Інвазивний метод передбачає препарування каріозної порожнини. Після постановки діагнозу і знеболювання, лікар видаляє всі уражені карієсом тканини зуба, не зачіпаючи при цьому при цьому здорові тканини. Заключним етапом є відновлення втрачених тканин зуба сучасним фотополімерним матеріалом. Лікування карієсу зубів у глибокій стадії може зажадати декількох відвідувань стоматолога.
Лікування каналів
Терапія каналів зубів, тобто усунення джерела інфекції, що передбачає видалення нервів, є єдиним способом позбавлення від зубного болю. Відстрочка вашого візиту до стоматолога може значно погіршити ситуацію і викликати інфекції, високу температуру, набряки або нездатність відкрити рот.

Лікування каналів зубів також відоме як ендодонтична терапія. Для більш ефективного лікування каналів зубів або видалення нервів можна вибрати лікування каналів під мікроскопом. Лікування каналів під мікроскопом дає можливість надати найвищий рівень лікування каналів зубів і найкращі, найтриваліші результати.


Які методи лікування каналів?

Альтернативи лікування і пломбування каналів зубів включають видалення нервів або пошкодженого зуба і заміну його на зубний імплантат, міст або частковий протез.

Процедура лікування каналів зубів

 • Проводиться місцева анестезія. Після того, як зуб онімів, лікар може помістити зубну дамбу (невеликий лист гуми), який ізолює зуб, щоб він залишався чистим і сухим під час процедури.

 • Потім стоматолог буде використовувати інструменти, щоб отримати доступ до внутрішньої частини зуба, створивши отвір у верхній частині зуба. Далі, стоматолог буде використовувати невеликі файли, щоб прибрати пошкоджену і хвору пульпу зсередини зуба (видалення нервів). Стоматолог використовує файли для додання форми внутрішній камері зуба і кореня і може зрошувати камеру водою, щоб змити м’якоту. Лікар може також помістити антимікробний розчин в камеру, щоб вбити всі бактерії та знизити ризик подальшої інфекції.

 • Як тільки камера буде ретельно очищена і висушена, стоматолог заповнить її. Часто використовується гумоподібний матеріал під назвою гутаперча. Лікар закриває отвір в зубі тимчасовою пломбою, поки ви чекаєте постійну коронку.

 • Через кілька тижнів стоматолог завершить лікування, помістивши постійну коронку або подібний тип реставрації на верхню частину зуба. В залежності від стану вашого природного зуба, стоматологу може знадобитися розмістити невеликий підтримувальний стовп всередині кореневої камери, щоб зробити коронку або реставрацію більш стійкою.
Лікування молочних зубівНайпоширенішою проблемою ротової порожнини дитини є карієс, який на дитячих зубках виглядає трохи по-іншому, ніж карієс на постійних зубах.


Молочні зуби мають тонку емаль, особливо між зубами, тому коли відбувається навіть найменше пошкодження емалі молочного зуба, хвороботворні бактерії з легкістю добираються до дентину, тобто основної зубної тканини, а далі можуть вражати і сам нерв зуба. Це спричинить сильний біль у дитини.


Карієс на молочних зубах ззовні іноді можна навіть не помітити, але всередині молочного зуба вже можуть бути серйозні ураження зуба каріозні.


Поразка молочних зуба карієсом чудово піддається лікуванню:


дитячий стоматолог обережно видаляє уражені ділянки зуба, обробляє всі ділянки спеціальним засобом і герметично закриває порожнину зубика пломбувальним матеріалом.


Таким чином, зіпсований молочний зубчик вилікований і хвороботворні бактерії не можуть потрапляти усередину зуба.
Незнімне протезування


Незнімне протезування – це найбільш комфортний спосіб відновлення краси посмішки для пацієнтів. Незнімні протези не вимагають особливого догляду і при цьому виглядають природно та естетично. Лікар-ортопед аналізує стан вашої зубощелепної системи і потім рекомендує вам оптимальний тип протезування.

При незнімному протезуванні зубів протез закріплюється таким чином, щоб пацієнт не міг самостійно його зняти або загубити.

Незнімні зубні протези – це найбільш простий і традиційний спосіб відновлення здоров'я і краси зубів.
Якість протезування зубів залежить як від кваліфікації стоматолога, так і від обладнання стоматологічної клініки.

Незнімні зубні протези: види

 • Коронки. Коронка встановлюється при лікуванні великих дефектів зуба. Зуб обточують, а якщо він сильно зруйнований, то встановлюється вкладка, після чого одягається коронка. Процедура часто проводиться за 3 відвідування лікаря. Існують коронки різних конструкцій, виготовлені з різних матеріалів.

 • Вініри. Це тонкі пластинки з кераміки (часткові коронки), що кріпляться до зовнішньої сторони зубів. Основна перевага вінірів полягає в тому, що за мінімальної обробки зубної емалі вони дають ідеальний естетичний результат, захищений від впливу зовнішніх факторів.

 • Вкладки. Є більш якісною альтернативою пломб і реставрації. Вкладки використовуються, якщо зуб у вас частково зруйнований у результаті захворювання. Виготовляються вкладки з кераміки і фотополімерних матеріалів за індивідуальним відбитком у лабораторії. Це гарантує правильний прикус та ідеальне прилягання вкладки до оточуючих зубів, чого ніколи не досягти за допомогою реставрації.

 • Мостовидні протези. У цьому випадку зубний протез, який ставиться на місце відсутнього зуба, спирається на два сусідніх зуба, на які встановлюють коронки. Існують й інші, більш щадні, варіанти встановлення моста без опорних точок – адгезивний мостовидний протез та імплант.

 • Імплантація.Цей метод відновлення зубного ряду з'явився відносно недавно, але вже встиг стати популярним і затребуваним в усьому світі. Строк служби імплантованих зубів практично необмежений, при цьому вони виглядають так само, як натуральні, і виконують усі необхідні функції.Знімне протезування


Сьогодні існує досить широкий вибір знімних протезів. Насамперед вони відрізняються типом використовуваного матеріалу та способом фіксації. Є навіть варіанти на м'якій основі з нейлону та поліуретану, які не закривають піднебіння та забезпечують максимальний комфорт при носінні.
Вибір протезу проводять відповідно до фізіологічних особливостей та особистих побажань пацієнта. Враховують:
 • наявність чи відсутність зубів у зубному ряді;
 • кількість зубів, які потребують протезування;
 • метод фіксації;
 • вартість ортодонтичної конструкції.
Під час попередньої консультації стоматолог здійснює огляд, після чого розповідає, які варіанти протезування можна використати.
Насамперед визначають тип конструкції. Їх всього 2:
 1. Повністю знімні протези – підходять для відновлення всього зубного ряду на верхній чи нижній щелепі, кріпляться до ясен за допомогою присоски чи спеціального клею.
 2. Частково-знімні протези – використовуються для заміщення кількох зубів і кріпляться до збережених за допомогою мініатюрних замочків або гачків.
Кращим вважається використання частково-знімних протезів. Вони менші за розміром і краще фіксуються, за рахунок чого гарантують комфорт при вживанні їжі та під час спілкування.

Наступним етапом є вибір матеріалів, з яких буде виготовлено протез. Сьогодні використовують:
 1. Бюгельні протези – складаються з тонкого металевого каркаса, частково покритого пластиком, на який кріпляться керамічні або металокерамічні коронки. Підходять як для часткового, так й для повного протезування. Відрізняються високою міцністю та довговічністю конструкції. Забезпечують правильний розподіл жувального навантаження. Комфортні та еластичні.
 2. Пластинкові протези – складаються з суцільнолитої акрилової основи та пластикових коронок. Відрізняються простотою виробництва та невисокою ціною, але можуть впливати на дикцію та сприйняття смаку.
 3. Гнучкі протези – мають еластичну основу з нейлону або поліуретану. Максимально щільно прилягають до ясен та відповідають їй за кольором, завдяки чому забезпечують максимальний комфорт при використанні та залишаються непомітними для оточуючих. Однак вони досить швидко втрачають естетичність і через нерівномірний розподіл жувального навантаження можуть викликати атрофію ясен. Рекомендують переважно як тимчасовий варіант.

Інформація про імпланти Osstem на яких ми спеціалізуємось

Компанія OSSTEM IMPLANT постійно покращує якість імплантатів, розвиває роботу освітнього центру у всьому світі, а також розширює своє світове виробництво та систему продажів, підтверджуючи статус виробника імплантатів світового класу.
OSSTEM IMPLANT робить величезний внесок у дослідження та популяризацію імплантологічного лікування. Наша система імплантатів преміум-сегменту та висококваліфіковане обслуговування визнані стоматологічною спільнотою та клієнтами по всьому світу.
Навіть під час економічної кризи та загостреної конкуренції серед виробників, OSSTEM продовжує стрімко зростати, фокусуючись на задоволенні потреб клієнта, розвитку маркетингу та торгівлі.


За підсумками 2022-го фінансового року*, OSSTEM IMPLANT займає:
1-е місце на азіатсько-тихоокеанському ринку,
3 місце на світовому стоматологічному ринку
і продовжує швидке зростання у п'ятірці найбільших світових виробників дентальних імплантатів."Головна причина стрімкого успіху OSSTEM IMPLANT – це першокласна якість імплантологічних систем та постійні інвестиції у навчання фахівців".Карта світового експорту продукції Осстем

ПРОДУКЦІЯ

Протягом останніх чотирьох років OSSTEM IMPLANT продала близько 68 мільйонів одиниць продукції на світовому ринку.
Компанія знайшла оптимальні способи вирішення для різних типів клінічних випадків за допомогою систем імплантатів TS та MS, а також розробила поверхню SA для посилення остеоінтеграції та поверхню CA для покращення гідрофільності та утворення кров'яного згустку.Також компанія розробила унікальну технологію обробки поверхні імплантатів SOI, яка сприяє якнайшвидшому утворенню кров'яного згустку серед існуючих імплантатів.
Крім цього, ми розробили та запустили у виробництво цілу лінійку інноваційних продуктів, таких як цифрові хірургічні набори OneCAS/OneMS, OneGuide, створених для проведення надточних та швидких операцій з використанням шаблонів. Набори OSSTEM IMPLANT отримали схвалення світової стоматологічної спільноти.Цифрові хірургічні набори

Спеціально для клінічних випадків з недостатнім об'ємом кістки та серйозними кістковими дефектами OSSTEM IMPLANT розробила високоефективні кістковорегенеруючі матеріали, випустила титанову 3D мембрану OssBuilder та набори для кісткової пластики, що підвищують простоту та зручність хірургічних операцій. Крім того, OSSTEM IMPLANT випустила нову вдосконалену стоматологічну установку К3 та продовжує розширювати асортимент продукції для стоматології, відповідаючи потребам клієнтів, підтримуючи та підвищуючи їхню довіру.

Також асортимент продукції Остема розширився цифровими компонентами, що підтверджує активний розвиток у напрямі диджиталізації у сфері стоматології.

Компанія постійно збільшує інвестиції в науково-дослідний центр та прагне виробляти нову інноваційну продукцію.


Продуктова лінійка Osstem

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ

11% своїх доходів OSSTEM IMPLANT вкладає у дослідження та розробки, до яких залучено понад 500 професійних дослідників у 15-ти галузях.
Завдяки сміливим інвестиціям, завзятій науково-дослідній роботі та технологічній майстерності преміальна якість корейських імплантатів та кістковопластичних матеріалів отримала високу оцінку від Європейського Союзу під час ретельної та складної сертифікації продукції, найвище визнання Управління з контролю за якістю харчових продуктів та медикамент. сертифікацію Міністерства охорони здоров'я, праці та соціального забезпечення Японії.

У найближчі роки OSSTEM IMPLANT продовжить розвиток та посилення науково-дослідного центру, сприятиме створенню інноваційної, передової продукції. Ми хочемо стати новатором та лідером міжнародного стоматологічного ринку.

Центральний науково-дослідний центр Osstem Implant розташований у місті Сеул та займає загальну площу 71 127,27 м². До нього входять 15 спеціалізованих дослідницьких інститутів площею 29 752,07 м² та лабораторій площею 9917,36 м². Інститути розробляють різні стоматологічні матеріали та обладнання, включаючи імплантати, програмне забезпечення, цифрове стоматологічне обладнання тощо, які є основою комплексних рішень, необхідних стоматологічній клініці.

Створений у серпні 2008 року з метою зміцнення здоров'я людини, центр досліджує та розробляє продукти регенерації кістки з універсальними якостями в галузі хірургії та займає лідируючі позиції у розробці найкращих у світі продуктів регенерації кісток.

Чому ми?
 • Висока якість
  Багаторічний досвід наших лікарів
 • Індивідуальний підхід
  Кожен клієнт унікальний. Ми намагаємося знайти підхід до кожного клієнта.
 • Гарантії якості та безпеки
  Ми дотримуємося всіх правил та гарантуємо якість та безпеку.
 • Професіоналізм
  Керівники нашої команди мають великий досвід та постійно професійно вдосконалюються.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми завжди раді новим ідеям і відповімо на ваші запитання:

E-mail: Boris-sp@ukr.net
Телефон:
+380 63-970-70-70
+380 96-455-09-09

Made on
Tilda